Czench USA

Vývojář softwaru

Základní údaje o společnosti

Genicad s.r.o. je dceřinou společností firmy ThomasNet s více než patnáctiletou zkušeností s tvorbou a integrací internetových katalogů, konfigurátorů a parametrických řešení pro CAD, BIM, Intergraph a integraci dat. Naší silnou stránkou jsou kvalifikovaní odborníci a vlastní specializovaný software, což nám umožňuje poskytovat klientům řešení k posílení a zlepšení jejich pozice při podnikání a zvýšení objemu prodeje. Naši projektoví manažeři a programátoři jsou součástí mezinárodního týmu a pracují na globálních projektových řešeních zde v Evropě, ale i v USA a Asii.

Povinnosti a odpovědnosti

Hledáme programátory do vývojového týmu v rámci mezinárodní firmy ThomasNet.

Naše práce spočívá především ve tvorbě interně používaných aplikací a dále ve spolupráci v rámci mezinárodního týmu na vývoji veřejně používaných SW produktů včetně vývoje web aplikací a služeb.

Naše práce je velmi různorodá. Každý programátor má na starosti své menší aplikace, které spravuje během celého životního cyklu, od počátečního návrhu až po dlouhodobou údržbu, ale také spolupracuje při tvorbě větších projektů. Na těchto větších úkolech se podílí buď jen pražská pobočka nebo širší vývojářský tým mateřské firmy.

V závislosti na navazující aplikace je zde velké množství technologií, se kterými se dostáváte do styku, včetně těch špičkových. Základní orientace vývoje je směrem k Windows desktop aplikacím, serverové komponenty jsou však i Linuxové.

Programovacím jazykem je hlavně C#, dále C++, JavaScript a další. Pracujeme s SQL i nonSQL databázemi. Používáme JQuery, Angular, React, ASP.NET MVC a Web API, WPF, EntityFramework, WCF. Příležitostně provádíme data mining, dávkové transformace či validace tabulárních nebo CAD dat apod.

Při vývoji používáme Visual Studio Professional, Git, Jira, MS UnitTests.

Práce je zřetelně zaměřena na cíl, takže s ohledem na horizont trvání daného úkolu a spolupracující kolegy není problém využívat technologie, které znáte a my je zatím nepoužíváme. Na druhou stranu bereme za samozřejmé, že budete schopni se přizpůsobit kolektivu a průběžně se učit nové technologie dle potřeb projektů.

Pokud to povaha úkolu dovolí, umožňujeme práci z domova nebo další formy spolupráce, např. na živnostenský list nebo dohodou.

Požadujeme

  • Dobrou praktickou nebo vysokoškolskou znalost programování. Výhodou je znalost některých výše uvedených technologií. Není to však podmínkou. Na úkolech se potřebné brzy naučíte.
  • Základní znalost angličtiny.
  • Týmové chování i vůči uživatelům programů.
  • Ochota učit se nové technologie.

Nabízíme

  • Okamžitý nástup nebo individuálně přizpůsobený přestup k naší firmě.
  • Zajímavou a všestrannou práci v blízkosti centra Prahy, dobrou dostupnost veřejnou dopravou.
  • Příjemné pracovní podmínky a přátelský a inspirativní kolektiv.
  • Prostředí pro prosazení a zdokonalení svých schopností.
  • Zaměstnancům na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr nabízíme pět týdnů dovolené, možnost práce na dálku a mnoho benefitů.
  • Možnost spolupráce dohodou nebo na živnostenský list.

Svoje CV a motivační dopis zašlete na david.maly@genicad.cz.

Poznámka: Kontaktovat budeme jen uchazeče vybrané k pohovoru.

© 2016 Thomas Publishing Company. All rights reserved. See Terms and Conditions or Privacy Statement.ThomasNet® Is A Registered Trademark Of Thomas Publishing Company.Sitemap
^