Czench USA

Více o společnosti Genicad

Genicad s.r.o. je zavedený poskytovatel řešení pro tvorbu a údržbu technických katalogů (eCatalog). Společnost působí na trhu již více než 15 let a je uznávaná pro svůj inovativní přístup. Jsme dceřinou firmou americké společnosti ThomasNet, předního poskytovatele řešení v této oblasti, jehož produkty nemají v tomto oboru konkurenci.

Náš tým

Tým Genicadu tvoří malá stmelená skupina vysoce kvalifikovaných odborníků v oblasti CAD, programátorů a projektových manažerů specializovaných na vývoj online katalogů, produktových konfigurátorů a parametrických řešení pro CAD, BIM, Intergraph. Prostřednictvím nástrojů Data Syndication poskytujeme mnohoúčelový přístup ke spravovaným datům pro zákazníky na celém světě.

Pracovní příležitosti

Náš úspěch staví na progresivním přístupu k technologiím a měnícím se potřebám zákazníků. Proto stále hledáme nové talentované kolegy, kteří rozšíří naše schopnosti a budou přínosem i pro naše zákazníky.

Budeme rádi, když se nám ozvete!

Kontaktujte nás

© 2018 Thomas Publishing Company. All rights reserved. See Terms and Conditions or Privacy Statement.ThomasNet® Is A Registered Trademark Of Thomas Publishing Company.Sitemap
^