Czench USA

Kariérní příležitosti u Genicad s.r.o.

Společnost Genicad s.r.o. již více než 15 let poskytuje výrobcům i dodavatelům v celé Evropě a ve Spojených státech špičková řešení pro tvorbu a údržbu technických katalogů (eCatalog). Ty tvoří komplexní a funkcemi bohatě vybavené online katalogy, produktové konfigurátory, parametrické vyhledávací nástroje na bázi CAD. Jsou kompatibilní se systémy BIM a Intergraph a produkty pro integraci dat přizpůsobené jednotlivým prodejním kanálům.

Jakožto divize společnosti ThomasNet, globálně uznávaného inovátora a lídra v oboru průmyslových datových řešení s téměř 120letou historií, se opíráme o její ověřené technologické zázemí a znalosti. Tým Genicadu tvoří odborníci v oblasti CAD, programátoři a projektoví manažeři specializovaní na vývoj jedinečných katalogů s komplexními datovými požadavky i pro nejvýznamnější hráče v oblasti výroby a průmyslových dodávek.

Snažíme se přitáhnout, udržet a motivovat naše nejcennější aktivum - naše zaměstnance. Pomáháme jim v jejich odborném a kariérním růstu.

Momentálně jsou všechny pozice obsazeny.

© 2018 Thomas Publishing Company. All rights reserved. See Terms and Conditions or Privacy Statement.ThomasNet® Is A Registered Trademark Of Thomas Publishing Company.Sitemap
^