Czench USA

Parametrický CAD Engine

Srdcem platformy Navigator je parametrický CAD engine dovolující vašim zákazníkům si online generovat jejich potřebám přizpůsobená detailní produktová data. Tento engine usnadňuje aktualizaci technických výkresů, specifikací, projektové dokumentace a produktových informací, a to vše v reálném čase. CAD engine se hladce integruje do vaší stávající webové stránky a zajišťuje, aby si vaši zákazníci mohli stáhnout nejnovější 2D/3D CAD soubory ve formátu PDF nebo v některém z 25 dalších souborových formátů, které jsou kompatibilní se všemi hlavními CAD a BIM systémy.

Tato funkce nejenže zvyšuje užitnou hodnotu vaší stránky, pomáhá navíc i vašemu prodejnímu oddělení tím, že generuje kvalifikované tipy na potenciální zákazníky.

CAD engine je jen jednou z mnoha funkcí platformy Navigator umožňující zvýšení vaší produktivity. Díky propojení s dalšími našimi vynikajícími zákaznickými službami a pokročilou technologií bude vaše organizace těžit z přínosů platformy Navigator v celopodnikovém měřítku.

Příklady

^